starsipsi.com

Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine ürün kargo ile gönderilir, bütün ürünlerin KDV’si fiyata dahildir. Verilen siparişlerin teslimatları Star Sipsi güvencesi altında anlaşmalı olduğumuz Kargo firması tarafından yapılmaktadır. Teslimatlar sipariş sırasında belirtmiş olduğunuz teslimat adresinde size veya sizin tarafınızdan belirlenmiş olan 2. kişiye (Sadece kimlik ibrazı karşılığı) yapılmaktadır.
Siparişler, takip eden ilk iş günü içinde işleme alınırlar. Paketinizi mutlaka kargo görevlisinin yanında açınız. Eğer ürününüz size hasarlı olarak geldi ise lütfen kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatınız ve bizimle telefon veya E-mail yoluyla iletişim kurunuz. Ya da bu tutanak ile birlikte ürün ve/veya ürünleri faturaları da yanında olarak, bize geri gönderebilirsiniz. Ürünler bize ulaştığında sorun en kısa sürede çözülerek yeni ürünleriniz size tekrar gönderilecektir.

Kargo ile teslimi yapılan siparişler eğer farklı bir fatura adresi belirtilmemişse, tamamı faturaya göre ve faturası ile birlikte Aras kargo firmasına teslim edilmektedir. Siparişinize göre oluşturulan faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır. Faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında veya içerisinde, size ulaştırılmaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından bu cep içerisinde bulunan fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve faturanın teslimini isteyiniz. Tüm taleplerinize rağmen teslim edilemeyen fatura için lütfen tutanak tutturunuz ve durumu e-mail veya telefonla bize bildiriniz. En kısa zamanda aslı gibidir kaşeli bir kopyası tarafımızdan size yollanacaktır.

Eğer fatura adresi olarak farklı bir adres belirtmişseniz kargonuz size irsaliye ile ulaştırılacak, faturanız ise belirtmiş olduğunuz fatura adresine posta yoluyla ayrıca gönderilecektir.
Sipariş ve Teslimat Takibi Siparişleriniz maksimum 3 iş günü içerisinde teslim edilir. 3 iş günü içerisinde tarafınıza ulaşmayan siparişler için info@starsipsi.com‘a e-mail adresi üzerinden veya Ufuk Bilgin:+90(531)450 65 57 no’lu telefondan whatsapp ile Star Sipsi’ye ulaşarak iletişime geçebilirsiniz. Kargo şirketinin kapsamı alanında olmayan bölgelere yapılan ulaşımda, başka kargo şirketi kullanılacağı için kargo bedeli alıcıya ait olacaktır.