Star Sipsi

İçerisinde insanların huzurla dolaştığı aradığını bulduğu ve güvenle alışveriş yaptığı bir pazar yeri düşünün Star Sipsi işte tam bu amaçla kurulmuş bir firmadır. 3 senedir bu anlayış ile sizlerin cebine girmeyi değil, gönlüne girmeyi hedefleyen bir firmadır. Kalitemizden ödün vermeden sizlere daima en iyi şekilde hizmet devam etmeyi hedefleyen bir firmadır.

Ürünlerimizin garantisini veriyoruz çünkü ürünlerimizi önce kendimiz test edip sonra sizin beğeninize sunuyoruz. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için daima gayret içerinde oluyoruz. Görüşleriniz önerileriniz bizim için çok önemlidir, dikkate alırız. Bizimle alışveriş yapmak sizlere zevk versin. Güven duyacağınız bir alışveriş için Star Sipsi.

Ürünlerimiz Hakkında

Yeni ürünlerimizin tasarım aşaması tamamlanmıştır. Ürünlerimiz özenle üretilip sizlere sunulmakta. Sarı cancan, krom nikel, parlak nikel ve gümüş olan ürünlerimiz pirinç metalden üretilmiş ve özel kaplama ile renklendirilmiştir, kesinlikle kararma solma söz konusu değildir, çizilmesi dahi zordur, (gümüş) olan modellerimizde %20 gümüş karışımı vardır. 0.90 nikron olan kaplamasının üzerinde kararmasını önleyen vernik mevcuttur. Star sipsi ile kaliteniz ön planda olsun.

GÜVENLE KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER DİLERİZ